Teosyal Redensity

REDENSITY – poprawa gęstościskóry i likwidacja cieni pod oczami

TEOSYAL PureSense Redensity
Redensity to nowa propozycja z linii Teoysal PureSense, preparatów z lidokainą. Produkt opracowany przez szwajcarską firmę TEOXANE, dystrybuowany na polskim rynku przez firmę NewDerm.
W skórze dojrzałej postępuje proces zmniejszenia ilości włókien kolagenowych odpowiadających za jej jędrność i włókien elastynowych odpowiadających za napięcie. Wynikiem tego jest pojawienie się zagłębień skóry, która w tych miejscach traci zdolność odbijania światła, co prowadzi do powstawania obszarów cieni.
Redensity to zupełnie nowa koncepcja łącząca techniki wypełnienia i mezoterapii. Zabieg pomaga odbudować strukturę skóry i wzmacnia jej zdolność do odbijania światła. Prosta i skuteczna terapia zalecana co trzy tygodnie, optymalna ilości sesji 3. Efekty widoczna są już po pierwszym zabiegu.
Redensity to ekskluzywna formuła występującego naturalnie w skórze kwasu hialuronowego, lidokainy oraz wyselekcjonowanych składników (które wspomagają proces odzyskania prawidłowej gęstości skóry i zapewniają pełną ochronę antyoksydacyjną). Są to:

AMINOKWASY:

  • Glicyna, Lizyna, Treonina, Prolina (stymulują wytwarzanie włókien kolagenu i elastyny)
  • Izoleucyna, Leucyna, Walina (regulują procesy gojenia I odbudowy tkanek)
  • Arginine (reguluje prawidłowe nawilżenie górnych warstw skóry)

PRZECIWUTLENIACZE:

  • Glutation (biomarker procesu starzenia, neutralizuje wolne rodniki tlenowe
  • N-Acetylo-L-Cysteina (niezbędne w syntezie glutationu)
  • Kwas liponowy (reguluje metabolism glutationu I wydłuża czas jego aktywności)

MINERAŁY:

  • Cynk, Miedz (zwiększają proliferację i powstawanie nowych komórek)
  • WITAMINA B6 (niezbędna w metabolizmie komórek skóry)

Przed wprowadzeniem do sprzedaży Redensity zostało poddane gruntownym i rzetelnym badaniom, które potwierdzają skuteczność preparatu w: przebudowie i regeneracji komórek, ochrony antyoksydacyjnej oraz nawilżenia skóry. W oparciu o protokół (3 sesje co 3 tygodnie) udowodniono zwiększenie gęstości skóry twarzy oraz przywrócenie właściwości odbijania światła (WSRS: +82,71%, Nawilżenie: +69,32%, Blask cery: +66,66%).

redensity-rezultaty

 

redensity-okolica_oka

 

 

 

 

 

 

Redensity [II] jest najnowszym produktem stworzonym w laboratorium Teoxane, dedykowanym leczeniu okolicy oka. Zapewnia długotrwałą korekcję, przy jednoczesnej doskonałej tolerancji, potwierdzonej badaniami klinicznymi.

Redensity [II] to rewolucyjny produkt 3 w 1. Zawiera on optymalnie dobrane stężenie kwasu hialuronowego (HA) – 15 mg/g, delikatne usieciowanego, a także kompleks odnawiający skórę i lidokainę.

Redensity [II] jest nowym, unikalnym żelem o niskich właściwościach higroskopijnych, specjalnie opracowanym do wykonywania zabiegów delikatnej strefy wokół oczu, dzięki czemu minimalizuje ryzyko powstania obrzęku.

Oprócz tego, Redensity [II] jest lekkim żelem z optymalnie dostosowanymi właściwościami mechanicznymi, wywierającym minimalny nacisk na tkanki, tak aby do minimum ograniczyć ryzyko powstawania obrzęku (1,5%)(1), co zostało potwierdzone w 3 fazie badań klinicznych (67 pacjentów monitorowanych przez rok).

Wiskoelastyczność żelu Redensity [II] jest tak dobrana, aby „otulić” obszar wokół oczu. Redensity [II] różni się od innych wypełniaczy, gdyż umożliwia doskonałą kontrolę rozmieszczenia produktu przy ułatwionej technice podawania. Lekarze cenią sobie jego łatwość podawania (81%) i właściwości modelowania (100%).

Redensity [II] jest przeznaczony do zabiegów okolic oczu a także do delikatnych zmarszczek, zapewniając naturalną, bezpieczną i długotrwałą korekcję.

redensity-przedipo